рух відродження галичини 
Забули пароль?
 

Реєстрація

6-02-2014, 11:15 Володимир Павлів  

Що означає автономія Галичини?
Це відновлення у нашому регіоні історичної справедливості, логіки господарювання і правосуддя, традиційної системи цінностей. А саме:

Це воз`єднання в єдиний адміністративно-господарський організм трьох галицьких областей: Львівської, Тернопільської та Івано-Франківської - з метою збільшення потенціалу розвитку регіону, зросту добробуту і безпеки його населення.

Це надання органам місцевого самоврядування (територіальним громадам) найвищих повноважень в питаннях, які стосуються життєзабезпечення регіону. Жодних рішень щодо використання людських чи природних ресурсів Галичини, а також її фінансово-економічних ресурсів, не може ухвалювати третя сторона – тільки легітимно обрана влада регіону.

Це означає, що жодні суб’єкти підприємницької діяльності, які діють на території Галичини, не можуть бути зареєстровані і платити податки в інших регіонах.

Це означає, що бюджетні посади в державних та місцевих структурах Галичини (втім у військових підрозділах та органах правопорядку), повинні займати передусім галичани, а у випадку недостачі кадрів, можуть бути запрошені фахівці з інших регіонів тільки за згодою органів місцевого самоврядування і тільки на конкурсній основі.

Це означає, що питання освіти і виховання, культури і міжцерковних взаємин, залишаються виключно в компетенції органів місцевого самоврядування Галичини.

Це означає економічну і фінансову люстрацію – люди, які збагатилися за рахунок несправедливого розподілу галицьких ресурсів, фінансів і нерухомостей, повинні повернути вкрадене територіальним громадам, або виплатити відповідну компенсацію.

Автор публікації: Володимир Павлів

версія для друку

yrij.net
© Рух Відродження Галичини