рух відродження галичини 
Забули пароль?
 

Реєстрація

1-12-2010, 06:39 Даян-Ярослав Монастирський  

Інтерактивний перепис населення
На грудень 2012 року в Україні заплановано проведення Всеукраїнського перепису населення. Тобто, рівно через два роки, кожен громадянин України матиме змогу задекларувати свою національну приналежність! Так само кожен Галичанин з українським паспортом матиме право на це!

Станом на 1 жовтня 2010 року населення України, згідно даних Держкомстату становило 45 822 214 осіб, в тім числі жителі Івано–Франківської области (у числі 1 380 305), Львівської (2 545 805) та Тернопільської (1 086 020) областей, - таким чином, усього в трьох Галицьких областях - 5 012 130 чоловік (рахуючи населення кількох волинських районів Тернопільської области - близько 173 тисяч та близько 191 тисячі поляків, росіян, білорусів та инших національностей). Тобто, 4 648 тисяч Галичан (і це не беручи до рахуби Галицьких імігрантів до столиці та инших регіонів, а надто поза межами держави) проживає в Україні - це понад 10%.

Кожен десятий житель України - Галичанин!

Запланований на грудень 2012-го перепис, згідно діючого законодавства та рекомендацій ООН, мав би відбутись на рік раніше. Однак, відтермінування не гарантує чесного декларування та відсутність фальсифікацій з боку діючих державних інституцій.

Пересвідчитись в цьому автор цього допису мав змогу особисто, коли, невдовзі після перепису 2001 року, отримавши (в зв'язку з виконанням службових обов'язків) доступ до власної облікової картки, в графі національність зауважив запис "українець"! Це яскравий приклад імперської вертикально-орієнтованої дерективної політики центральних виконавчих органів влади. Певен, те ж саме відбудеться і через два роки.

Тому, Галичина.Інфо ініціює інтерактивний перепис населення, взяти участь в якому запрошує усіх свідомих своєї своєї національної приналежності.

Джерело: http://galychyna.info/galicia/g-society/317-interaktivnij-perepis-naselennya.html

версія для друку

yrij.net
© Рух Відродження Галичини